Bahar temizliğiyle evinizi ve ruhunuzu arındırmaya hazır mısınız?

Kışın ağırlığından yavaş yavaş kurtulduğumuz şu günlerde bahar temizliği yaparak kendinizi ve evinizi yenilemeye ne dersiniz? Bahar mevsimi, doğanın uyanışını ve yenilenmeyi simgeler. Bu dönemde, dip köşe bir bahar temizliği yapmak evinize ve ruhunuza iyi gelecek. Fakir Hijyen ürünlerinden, Magic Ahşap ve Yüzey Temizleyici ve Fakir Halı – Koltuk Şampuanı bahar temizliğinde en büyük yardımcılarınız olacak.

Tüm Zeminlere Sihirli Dokunuş

Fakir Magic Ahşap ve Yüzey Temizleyici, durulama ve kurulama gerektirmeyen yapısıyla ahşap yüzey, laminant parke ve tüm sert zeminlerde güçlü temizlik çözümleri sunarken, iz ve yapışkanlık hissi bırakmadan yüzeyi koruyor. Ayrıca hoş kokusu mekana ferahlık veriyor ve evin enerjisini değiştiriyor.

Halı ve Koltuklarda Bahar Havası 

Halı ve koltuklar evlerde en yoğun kullanılan ve kiri en fazla tutan eşyalar arasında yer alıyor. Fakir Halı ve Koltuk Şampuanı, halıları, koltukları tertemiz yaparken, kışın bohemini atarak baharın ferahlığını evlere getiriyor.

Elde kullanım için uygun olan çeşidi ile yıkadığınız halılarda ve döşemelerde durulama, fırçalama işlemlerine gerek kalmıyor. Halıyı fazla ıslatmadan gerçekleştirilen işlemin ardından, elektrikli süpürge ile zemin süpürülerek derinlemesine temizlik sağlanıyor. İstenilen sıklıkta, güvenle kullanılabilen ürün, oluşan kuru köpük ile kiri ve lekeyi kolayca temizliyor, evlerde bahar havası estiriyor.     

Makineler için üretilen şampuan ise tüm halı yıkama makinelerinde kullanıma uyum sağlarken, halı ve döşemelerde kirden, tozdan, lekeden eser bırakmıyor. Ürün, halı ve döşemelere derinlemesine hijyen ve parlaklık getiriyor. Ağır lekeli bölgelerde su ve şampuan karışımını leke üzerine uygulayıp, 5 dakika bekledikten sonra, makine ile normal temizleme işlemi yapılabiliyor.

Saruhan Kimya markası olan Fakir Hijyen Ürünleri, geleneksel ve online satış kanallarından kolayca tedarik edilebiliyor.

Yorumlar